Neuroshima Base – wesprzyj kampanię i zdobądź modele 3D baz dla sztabów armii Hexa

Napisał w kategorii Patronat dnia 16 września 2014 o godz. 11:04.

Zapewne niektórzy z Was pamiętają poprzedni wpis informujący o tym, że Bajosocial Productions szykuje kampanię crowdfundingową w serwisie Indiegogo, by zdobyć fundusze na stworzenie dosyć rozbudowanego zestawu akcesoriów do pudełkowej Neuroshimy Hex. Dziś kampania rusza oficjalnie, a my objęliśmy ją swoim patronatem!

neuroshima-base

Podstawowym celem kampanii jest uzbieranie 1000 Euro, natomiast osiągnięcie kolejnych progów finansowania, tzw. stretch goals, będzie skutkować odblokowaniem dodatkowych bonusów. Wybór pakietów jest dosyć spory – od 1 Euro wsparcia dla twórcy, 6 Euro za najmniejszą paczkę z jedną bazą i jednym woreczkiem, aż do mega kolekcji za 50 Euro zawierającej 16 baz, 14 woreczków i wszystkie bonusy wynikające z osiągnięcia kolejnych progów finansowania (od 1500 Euro aż do 6000 Euro), czyli znaczniki ran, sieci, trucizny itp. Wszystkie pakiety zawierają darmową wysyłkę na cały świat.

Gorąco zachęcamy do wspierania tej kampanii, bo jest to bardzo ciekawy dodatek urozmaicający rozgrywkę w Neuroshimę Hex. Modele każdej z baz są starannie wykonane, różnią się od siebie, a woreczki i inne akcesoria na pewno będę wyglądać w pełni profesjonalnie. Posiadając taki zestaw dodacie sobie wśród znajomych co najmniej kilka punktów do lansu.

neuroshima-base-6000

Dodatkowo, jeśli kampania odniesie sukces i zostanie ufundowana, będziemy mieli dla Was do rozdania w konkursie jeden zestaw Basic Pack! Nic tylko wspierać, bo skorzystają wszyscy.

Komentarze:

 • msz

  Jakoś nie czuję tego projektu, te klockowate bazy wydają mi się niewygodne, wręcz nieużywalne :(

 • Jak dla mnie wyglądają kozacko – wykończenie nawet wewnątrz, gdzie pojawi się żeton, jest dopracowane. Poza tym całkiem dobrze mieszczą się na planszy i współgrają z resztą jednostek.

 • DENI

  slabizna, jak dla mnie to takie rzeczy moga robic pojedyncze osoby i wrzucac na allegro czy forum planszowkowe
  koszt wyjdzie pewnie z 5-10zl za baze a popyta bedzie chyba maly
  mi sie to ani nie podoba ani tez nie porywa – baza nawet nawet chociaz dziwnie patrzy sie przez to na plansze a woreczki kazdy sam se moze strzelic,
  co innego gdyby ktos zrobil traveler pack – np. zetony plaskie plastikowe albo z magnesikiem plus zwijana mapa
  a tak to …phi

 • A to ciekawe, że wszyscy wszystko mogą zrobić za pół darmo, ale jakoś nikt tego nie robi ^^

 • Jaell

  Genialne. Taka baza górująca nad resztą żetonów wzmacnia klimat. No i w kocu jakieś sensowne woreczki a nie :)

 • Omnibus

  średnio mi się podoba. Idea fajna, ale te kolory baz…
  Zresztą i tak nie dojdą do pierwszego progu realizacji…
  …chyba, że chcą nas do tego zachęcić, prosząc o 160zł za pierwszy sensowny zestaw, w takim wypadku to za uzbierane pieniądze będą mogli te bazy uplatać z trzciny, co najwyżej…

 • Koleś organizował już jedną zbiórkę z podobnymi atrakcjami, tylko do innej gry. Celował w 500 dolarów a zebrał 8000, więc ja bym tego od razu na straty nie spisywał.

 • Omnibus

  Ta, bodaj do osadników Catanowych. Inna gra, bardziej znana od hexa. Inne dodatki, bo co innego kupować wątpliwej przydatności i estetyki „okucia” do baz, a co innego całkiem ładne budowle. Inny target. Gdyby na przykład tworzyli armię do hexa, albo jakiś konkretny dodatek, gadżety to pewnie by i wypaliło, bo hexomaniaków kręcą takie rzeczy.

 • Lizergamid

  Przykro mi, ale też jestem nastawiony sceptycznie, mało przydatne i niezbyt tanie. W Neuroshimę i tak przeważnie gram już tylko albo na smartfonie albo na PC dzięki programowi Bluestacks.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .