Mobilny multiplayer w NS Hex już w kwietniu

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 7 marca 2012 o godz. 12:43.

Firma Big Daddy’s Creations odpowiedzialna za mobilną Neuroshimę Hex umieściła na swojej stronie informację o statusie postępujących prac – oprócz zapowiedzi nowej gry, pojawiło się także kilka zdań dotyczących samego Hexa.

Prace nad mobilnym multiplayerem idą pełną parą, a premiera aktualizacji, która umożliwi nam grę z innymi planowana jest na kwiecień. Oprócz rozgrywki z dowolnie wybranymi graczami z całego świata, będzie także możliwość rozgrywania prywatnych pojedynków ze znajomymi. W planach na następne miesiące pojawia się także opcja implementacji armii z Duela, drugiego dodatku do NS Hex, czyli Vegas i Smart.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .