Mobilna Neuroshima Hex dostępna na Kindle Fire!

Napisał w kategorii Mobile dnia 23 marca 2013 o godz. 16:56.

Miło mi poinformować, że mobilna wersja gry planszowej Neuroshima Hex poszerza swój zasięg i pojawia się na kolejnej platformie sprzętowej (po iOSie i Androidzie), którą w tym przypadku jest Kindle, a dokładniej tablet o nazwie Fire.

Grę kupić można za $2.99 odwiedzając Amazon App Store. Wersja na Kindle Fire podobna jest do tej z iPada, a oprócz podstawowych armii pograć możemy pięcioma dodatkowymi.

Komentarze:

 • nindza77

  a na komputer będzie kiedyś?
  Nie jest to pilniejsze jakby?

 • Lizergamid

  Dokładnie, najwięcej ludzi oczekuje wersji na PC! Dajcie w końcu ją.

 • Teoretycznie jest NS Hex Online, ale faktycznie, natywna wersja na PC to by było coś :)

 • :)

  No tak, wszyscy dopytują o wersję na PC, a tutaj wychodzi co innego ;) Nie wspominając o tym, że w zasadzie jest już Sharrash, a tu jeszcze Dancera nie ma na Androidzie i Jabłuszku.

 • Krzys

  Super!
  Ale tylko dziala na Kindle Fire HD. Na starych Kindle Fire 1 nie jest dostepne (zakladam, ze nie dziala).

  Skoro już współpracujecie z Amazon, może wrzucicie normalną wersję (tą z https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bdc.nh ) do Amazon App Store tez? Mozna by uzywac tego na starych Kindle Fire pewnie.

 • Adasko

  A Windows Phone to pies? Naprawdę, użytkowników Kindle Fire jest aż tylu, że warto przystosowywać do nich aplikację kosztem WP?

 • Orzi

  Ma być wersja na Windows Phone. Moglibyście sprawdzić co piszą twórcy zamiast wieszać psy „bo na mój system nie ma gry jejku jejku”

 • Lizergamid

  Kto czeka na wersję PC – niech już nie czeka. Wystarczy zainstalować i skonfigurować Bluestacks i gra śmiga elegancko, bez wydawania kasy na smartfon. Obsługuje nawet kontroler z xboxa360.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.