Minidodatek 51 Stan: Moloch – Serwerownia Molocha

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 26 września 2022 o godz. 10:48.

Razem z dodatkiem do 51 Stan: Master Set wydanym w ramach Roku Molocha, czyli 51 Stan: Moloch, można było zdobyć w przedsprzedaży minidodatek Serwerownia Molocha.

Operacja: hakowanie Serwerowni Molocha

Po co hakować pojedyncze maszyny, skoro możecie uderzyć w samo źródło? Zhakujcie Serwerownię Molocha, aby spowolnić natarcie jego sił.

Przygotowanie do gry: podczas przygotowania do gry wyłóż kafelek Serwerowni na środku stołu.

Rozgrywka: zawsze, gdy Zhakujesz Maszynę, możesz zamiast dobrania jej do ręki zdecydować się na wyłożenie ⚙️ na kafelku Serwerowni (Zhakowana karta jest odrzucana na stos Maszyn Odrzuconych). W momencie, gdy liczba ⚙️ na Serwerowni będzie równa liczbie graczy +1 oznacza to, że udało wam się Zhakować Serwerownię. Obróćcie kafelek Serwerowni.

Graliście z tym minidodatkiem? Udało się zhakować Serwerownię?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .