Minidodatek 51 Stan: Arena

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 27 lipca 2023 o godz. 12:00.

Z okazji uzupełnienia Sklepu Portalu o kilka dawno niedostępnych produktów postanowiliśmy nadrobić zaległości i zaprezentować Wam minidodatek do 51 Stanu wydany ładnych kilka lat temu: Arenę.

Arena została wydana w czerwcu 2017 roku jako promka do dodatku Zgliszcza, czyli pierwszego pełnoprawnego dodatku do gry 51 Stan w edycji Master Set wypuszczonego rok wcześniej. Minidodatek ten wprowadza możliwość wysłania własnego robotnika, by ten walczył w naszym imieniu z wybrańcami pozostałych graczy.

Umieść Robotnika na ikonie swojej Frakcji widocznej na kafelku Areny. W fazie Czyszczenia możesz go uzbroić umieszczając wskazane zasoby.

Każdy, kto wysłał tam swojego robotnika, na koniec gry liczy punkty Areny uwzględniając ewentualne dozbrojenia z pomocą elementów wypisanych na kafelku. Wygrana na Arenie wyceniona jest na 5 Punktów Zwycięstwa, więc może to zmienić losy całej rozgrywki na korzyść gracza, który zainwestował w swojego czempiona.

Minidodatek ten można kupić w Sklepie Portalu za jedyne 5 zł, więc jeśli jeszcze go nie macie, to warto dorzucić Arenę do większego zamówienia (na przykład najnowszego dodatku Ziemia Niczyja) i zgarnąć ją przy okazji, by nie płacić za wysyłkę.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .