Konwent zjAva już w ten weekend

Napisał w kategorii Konwenty dnia 24 stycznia 2013 o godz. 12:06.

W dniach 26-27 stycznia w Warszawie odbędzie się już czwarta edycja konwentu zjAva, na który wybiera się także ekipa Wydawnictwa Portal. Co to oznacza? Oczywiście atrakcje związane z Neuroshimą Hex!

Konwent zjAva startuje w sobotę rano 26 stycznia o godzinie 10:00 w Gimnazjum nr 47 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ulicy Grenady 16 w Warszawie. Zabawa ma potrwać całą noc z soboty na niedzielę i skończyć się 27 stycznia o godzinie 18:00. Wejście kosztuje jedyne 20 PLN, więc na pewno warto się wybrać.

Do Warszawy wybiera się delegacja w składzie: Multi, Scorn i Trzewik. Oprócz innych atrakcji Portalu nie zabranie także prezentacji planszowej Neuroshimy Hex, będzie można też spróbować podpytać ich o nową armię, o której mają zamiar poopowiadać na swoim konwencie Portalkon.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .