Konkurs: wygraj magnesy Neuroshima Hex!

Napisał w kategorii Konkursy dnia 17 września 2014 o godz. 12:14.

Staramy się jak możemy, byście się nie nudzili: jest seria Poniedziałków z tapetami, publikujemy kolejne Minidodatki, ruszyła kampania modeli baz 3D, a teraz czas na konkurs! Prosty i przyjemny, a do wygrania zestaw czterech magnesów z armiami Hexa na lodówkę.

banner-magnesy

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Portal mamy do rozdania jeden komplet magnesów. Jedyne, co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie, to odpowiedzieć na jedno pytanie:

Dlaczego to właśnie Twoja lodówka powinna dostać zestaw magnesów?

Wygrają odpowiedzi najbardziej zabawne, zaskakujące bądź pomysłowe. Zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs@neuroshimahex.pl w tytule wpisując „Konkurs magnesy”. Zabawa trwa tydzień, rozpoczyna się w środę 17 września o 12:00 i kończy w środę 24 września o 12:00, a wyniki zostaną ogłoszone do tygodnia później. Powodzenia!

Ps. Jeśli nie chcecie brać udziału w konkursie tylko od razu zdobyć cały komplet, to możecie odwiedzić sklepik Portalu i zaopatrzyć się w niego za jedyne 20 PLN.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.