Kilka recenzji NS Hex na iOS

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 3 marca 2011 o godz. 15:02.

W minionym miesiącu, lutym, pojawiło się kilka kolejnych recenzji mobilnej Neuroshimy Hex. Są to głównie wpisy zagraniczne, ale nie zabrakło także polskiego akcentu. Generalnie opinie są bardzo pozytywne, natomiast jeśli chcecie poznać nieco więcej szczegółów, to zapraszam do dalszej części newsa.

Gaminator (29.01.2011) – 7/10
Neuroshima Hex! to bardzo dobra gra, jeśli tylko dać jej szansę.

Mobot (04.02.2011) – 4/5
Neuroshima Hex is a deep and satisfying board game that doesn’t scrimp on presentation. Like the best apps, it can be played for minutes or hours at a time.

Apple iWorld (05.02.2011)
This is a fun risk-like strategy game that has lots of potential for hours of fun!

Mobile Tech Review (17.02.2011) – 4/5
An excellent implementation of a classic boardgame marred only by its lack of online multiplayer.

iPhone Jailbreak (18.02.2011) – 4/5
An glorious doing of a typical boardgame injured only by its insufficient of online multiplayer.

Jak widać oceny są bardzo dobre (pomijając serwis Gaminator, ale to już inna bajka). Widać, że anglojęzyczne serwisy jak i sami gracze nadal bardzo dobrze oceniają Hexa. Brak kampanii? To zostanie załatwione przez nadchodzącą już wielkimi krokami grę o nazwie Neuroshima Hex Puzzle. Brak multi? Wszyscy powtarzają jak mantrę hasło 'dajcie nam multiplayera’, brak rozgrywki z innymi graczami za każdym razem wydaje się być największym minusem mobilnego Hexa. Zanim jednak uda nam się pograć z przyjaciółmi przez internet, dostaniemy płatny dodatek w postaci dodatkowych armii. Tak czy inaczej nie powinniśmy narzekać na brak atrakcji.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.