Gorąca linia o Mistrzostwach Polski 2016

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 8 marca 2016 o godz. 10:04.

W odcinku Gorącej Linii zapowiadającym nową formę programu dowiadujemy się ciekawych rzeczy dotyczących tematu Mistrzostw Polski 2016.

goracalinia-51stan

Co prawda na razie nie wiadomo zbyt wiele, bo Portal zajęty jest Osadnikami, ale zapotrzebowanie na Mistrzostwa Polski 2016 w Neuroshimę Hex 3.0 jest duże i najprawdopodobniej prędzej czy później doczekamy się startu. Nie był to styczeń, ale nadzieja na niedługie rozpoczęcie nadal istnieje. W razie czego możecie zasypać skrzynkę pocztową Portalu mailami z pytaniem o dokładną datę startu, to może im to pomoże w szybszym podjęciu decyzji.

Komentarze:

  • Owidiusz

    Macie refleks z tymi newsami :)

  • Od lat piszę newsy głównie sam (z epizodami innych osób) w czasie wolnym, którego ostatnio nie mam zbyt wiele, bo prowadzę kilka innych projektów – wolę pisać z opóźnieniem, niż wcale. Chętnie przyjmę wszelką pomoc jeśli ktoś tylko się zgłosi :)

  • Subeetej

    Chwała Ci za to, oglądanie tych filmików w nadziei że będzie coś o NS Hex to męka, dobrze, że ktoś robi to za nas, nawet jeśli z 13 dniowym poślizgiem ;)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .