FAQ i errata do Monolith Arena

Napisał w kategorii Monolith Arena dnia 1 lutego 2019 o godz. 16:06.

Na stronie poświęconej grze Monolith Arena znaleźć można erratę oraz FAQ stworzone przez Grzegorza Lewińskiego.

Jest to czterostronicowy plik, który wyjaśnia niektóre zasady oraz poprawia niektóre błędy. Znaleźć go można pod tym adresem. Plik dostępny jest jedynie w wersji polskiej.

Komentarze:

  • Nemo

    Sam plik zdaje się być dostępny już od jakiegoś czasu, ale nie widziałem na stronie Portalu jakiegoś newsa na ten temat. Generalnie na największą uwagę zasługuje errata Runy Penetracji, która mówi, iż Czempion zadaje obrażenia równe swojej sile ataku, a nie równe 1 punktowi (jak na Runie jest napisane).

  • DC

    Na równie dużą uwagę zasługuje to, że można zagrywać Żetony Natychm… tfu, Żetony Rozkazu przed rozwinięciem Monolitu. Czyli np. ruchem robisz miejsce na rozłożenie.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.