Eliminacje w Warszawie

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 30 marca 2018 o godz. 10:07.

Kolejne miasta dołączają do organizatorów eliminacji Mistrzostw Polski 2018 w Neuroshimę Hex 3.0 – tym razem najwyższy czas na stolicę.

Turniej eliminacyjny w Warszawie odbędzie się w sobotę 7 kwietnia w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Konferencyjno Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ulicy Bobrowieckiej 9.

Przy okazji warto wspomnieć o drugim turnieju Podkarpackiej Ligi Hexa, który odbędzie się także w sobotę 7 kwietnia, w godzinach 14:00-18:00 w sklepie Gamekeeper przy ulicy Krzyżanowskiego 6B w Rzeszowie.

Szykuje się ciekawy weekend, bo również w sobotę 7 kwietnia odbędzie się turniej w Krakowie, a 8 kwietnia turniej w Gdańsku.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .