Dzień Molocha: Last Aurora i konkurs

Napisał w kategorii Konwenty dnia 3 września 2020 o godz. 12:41.

Pora dać odpocząć Michałowi Oraczowi. Portal Games szykuje dla nas jeszcze więcej atrakcji na Dzień Molocha – będziemy mieli okazję zobaczyć coś, czego jeszcze nie było, oraz mieć okazję na zweryfikowanie swojej wiedzy ze świata Neuroshimy, a i przy okazji zarobienia paru fantów.

18:00 Rozgrywka w Last Aurora Tego jeszcze nie było. Pierwszy gameplay z nowej gry z uniwersum Neruoshimy – co prawda na lodowych pustkowiach Moloch raczej nam nie zagrozi (chyba, że bardzo niespodziewanie gdzieś tam się przebudzi), ale może być równie niebezpiecznie.

Last Aurora, bo o niej mowa, to kompetytywna gra dla od 1 do 4 graczy. Podczas rozgrywki każdy gracz stanie się liderem jednej z ekip, która będzie chciała dotrzeć do tytułowej Aurory (ostatniego odpływającego lodołamacza) w celu przeżycia. Jak widać w Roku Molocha kręcimy się wokół mroźnych klimatów.

20:00 Konkurs dla fanów Neuroshimy Nie polecam, bo sam chcę wygrać :) A na poważnie: będzie to swoisty sprawdzian wiedzy dla wszystkich znawców jak i dla ludzi, którzy po prostu chcą się dobrze bawić, a przy tym wygrać parę nagród. Nie wiemy czego możemy się spodziewać po konkursie, ale wiemy na pewno, że nudno nie będzie.

O godzinie 21:00 zakończy się polskojęzyczna część Dnia Molocha, natomiast o anglojęzycznej napiszemy zbiorczo już jutro.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .