Chomiki, czyli prototyp Sharrash

Napisał w kategorii Ciekawostki, Fani dnia 24 marca 2024 o godz. 11:42.

Na kanale YouTube Przy 6-kątnym Stole pojawił się odcinek specjalny o prototypie Sharrash, który dekadę temu zwany był Chomikami, a teraz został odświeżony do wersji 3.0.

W tym odcinku mamy dla was prawdziwą bombę: jest to odnowiony prototyp Sharrash do edycji 3.0, uwspółcześniony przez Ignacego opierając się o informacje z felietonu Gwiezdnego Pirata #59 a także zdjęcie z aukcji Allegro Lokalnie.

W nagraniu znajdziecie omówienie frakcji, rozgrywkę, oraz pogadankę o historii. W Gwiezdnym Piracie #59 z kwietnia-maja 2013 przeczytać można wpis Michała Oracza pod tytułem Chomiki Kontratakują wraz ze zdjęciami jednostek. Odświeżone żetony, dzięki ekipie kanału Przy 6-kątnym Stole, możecie pobrać poniżej:

Kawał historii! Jak Wam się podoba?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .