Borgo spuszcza łomot Neodżungli

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 4 października 2013 o godz. 10:34.

Neodżungla to dosyć trudna w prowadzeniu armia – jeśli będzie miało się trochę szczęścia z doborem żetonów na początku rozgrywki i zagra odważnie, to można rozbić przeciwnika w drobny pył. Jeśli natomiast będzie się miało pecha, to można skończyć marnie. Przekonali się o tym uczestnicy jednej z rozgrywek w NS Hex Online, co możecie zobaczyć na poniższym obrazku.

Wynik 20:1, zajęcie praktycznie całej planszy i dwóch sieciarzy atakujących sztab Neodżungli to istna rzeź w wykonaniu Borgo. Miejmy nadzieję, że następnym razem roślinki się odgryzą i to Borgo będzie stroną pokonaną.

Screena „Borgo party” podesłał nam Piotr Rajnisz – dzięki!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .