Armia fanowska: Rebelianci LA

Napisał w kategorii Armie fanowskie dnia 11 lipca 2014 o godz. 22:52.

Zapraszamy do odsłony kolejnej armii fanowskiej. Tym razem będą to Rebelianci Los Angeles, autorstwa Radoslava. Projekt interesujący i bardzo eksperymentalny, niczym Dancer.

Opis armii znajduje się tutaj.

Podzielcie się swoimi komentarzami o Rebeliantach LA!

 

Komentarze:

 • Galatolol

  Nie podoba mi się to, że każda jednostka jest tylko w jednej kopii, a także sam fakt publikowania nieprzetestowanej gruntownie armii.
  Jakość także pozostawia wiele do zyczenia – brakuje blurów, strzałki na żetonach natychmiastowych są kanciaste, całość wygląda „przestarzale”.

 • Cóż, armia z pewnością doskonała nie jest, ale z założenia dział „Fani” miał pomagać graczom w tworzeniu ich własnych frakcji, dzielenia się pomysłami, wymieniania się pomysłami, a także (jak to było w przypadku Hell Hounds chociażby) udziału graczy w testowaniu armii.

 • Mecha

  Galatolol wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że jednostki występują w jednej kopii bo takie jest założenie armii. To tak samo jakby powiedzieć o Dancer, że jest bez sensu bo ma trzy jednostki…

  A armia sama w sobie ciekawa ale chyba za mocna. Pomysł z działkami bardzo fajny. Można poczuć klimat walki.

 • Draciel

  Prosilbym o wrzucenie zetonow na jakis serwer typu dropbox wraz z rewersami :).
  Na pierwszy rzut oka armia wydaje sie byc balanced.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .