Alternatywny wygląd Mephisto!

Napisał w kategorii Strona dnia 1 kwietnia 2021 o godz. 18:25.

Portal Games, w odpowiedzi na prośby graczy o usunięcie armii Mephisto z powodu tego, że była zbyt mocna, postanowił ocieplić jej wizerunek.

Co prawda anomalie rodem z radioaktywnych lejów po bombie rodzą potworności, o których nie śniło się przedwojennym naukowcom, ale co by było, gdyby zamiast Robala powstał Jednorożec?

Jednorożec? Poważnie? Tak! Analitycy naszego ulubionego wydawcy twierdzą, że obecnie Mephisto powoduje płacz u dzieci, jak i u niektórych dorosłych, dlatego postanowiono dać mu alternatywny wygląd Jednorożca.

Niestety, nakład tej wersji będzie bardzo ograniczony ze względu na protesty działaczy obrońców praw zwierząt. Produkt niedługo trafi do Sklepu Portalu i będzie dostępny do wyczerpania zapasów. Bądźcie więc uważni i nie zwlekajcie, gdyż możliwe, że już nigdy więcej nie pojawi się w sprzedaży!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .