Aktualizacja podstrony o Mistrzostwach Polski

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 17 czerwca 2015 o godz. 10:02.

Mistrzostwa Polski w Neuroshimę Hex 3.0 trwają w najlepsze – co chwilę pojawiają się nowe miasta, turnieje i zwycięzcy. Sporo się dzieje w tym temacie, a nasza specjalna podstrona właśnie została zaktualizowana.

Mistrzostwa Polski 2015

Oprócz listy bieżących i minionych turniejów pojawiła się także lista finalistów – zwycięzców poszczególnych eliminacji, którzy wezmą udział w wielkim finale i zagrają o główną nagrodę o wartości 1000 PLN.

Najbliższe turnieje odbędą się w Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinku jeszcze w czerwcu, a na lipiec jest już zaplanowanych kilka kolejnych. Gdyby czegoś brakowało na naszej podstronie, to dajcie nam znać a na pewno zostanie uzupełnione.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .