Aktualizacja mobilnej Neuroshimy Hex – wersja 1.31 jest już w AppStore

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 12 sierpnia 2011 o godz. 08:55.

Mimo, że numeracja nie wskazuje na dużą zmianę w stosunku do NS Hex w wersji 1.3, to jednak lista modyfikacji jest spora. Ekipa Big Daddy’s Creations postarała się o to, by poprawić wszystkie drobne błędy, literówki, usprawnić logikę sztucznej inteligencji, a także wiele innych szczegółów ułatwiających nam wszystkim rozgrywkę.


nshex131


Pełną, dokładną listę zmian znaleźć można w oryginalnym wpisie. Warto dodać, że Hex 1.31 zatwierdzony właśnie przez Apple jest kompatybilny tylko z systemem iOS w wersji 4.3, natomiast gra działająca na iOS 3.1.3 dopiero co została wysłana do AppStore i na dniach powinna być dostępna dla wszystkich chętnych.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .