Rusza przedsprzedaż Neuroshimy Hex 3.0!

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 20 listopada 2013 o godz. 12:15.

To była tylko kwestia czasu – rusza przedsprzedaż najnowszej wersji Neuroshimy Hex w wersji 3.0! Wprowadzone zmiany powodują wzmożone dyskusje wśród fanów, wystarczy spojrzeć na dyskusję o ikonach czy świetną odpowiedź Michała Oracza, który przedstawił całą historię ewolucji Hexa przez minione lata. Teraz każdy chętny będzie mógł na własne oczy przekonać się jak prezentuje się NS HEX 3.0 na żywo.

Oficjalna premiera Neuroshimy Hex 3.0 odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Jak widać na powyższym obrazku będzie ona kosztować 135 zł. W przedsprzedaży będzie można dostać jedną z czterech przypinek frakcji (Borgo, Posterunek, Hegemonia i Moloch), a wysyłka będzie kosztować tylko 10 zł. Dodatkowo można się będzie zdecydować na stylowy t-shirt za 39 zł i/lub armię Doomsday Machine za jedyne 19 zł, która oficjalnie do sprzedaży trafi dopiero w grudniu (w regularnej cenie 25 zł).

Zamówienia składać można wysyłając adres wysyłki, numer telefonu i listę zamawianych rzeczy na adres e-mail Portalu. Kto już zamówił?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .