Zdechła ryba z Missisipi

Napisał w kategorii Armie dnia 6 lutego 2014 o godz. 09:01.

Premiera armii Missisipi już w maju, więc praca wre. Michał Oracz nawiedził kilka dni temu siedzibę Portalu, co zaowocowało uchyleniem rąbka tajemnicy – poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z prototypem sztabu Missisipi.

Czy jest to wersja ostateczna zapewne dowiemy się dopiero za jakiś czas. Zielony szkielet ryby z pełnej ścieków rzeki najprawdopodobniej będzie znakiem rozpoznawczym najnowszej armii.

Tomasz Podsiadło – dzięki za info!

Komentarze:

  • Orzi

    To się wiele nie dowiedzieliśmy :D . Mimo wszystko odpychanie dla sztabu – brzmi dobrze!

  • Raczej taki znak zostanie. A zdolność Sztabu to dobry pomysł – smród i zanieczyszczenie Missisipi jest wprost… ODPYCHAJĄCE ;)

  • Omnibus

    Jak to się nie dowiedzieliśmy wiele? Po zdjęciu czterech żetonów mogę domyślać się, że charakter armi będzie raczej aktywny ofensywny. Oprócz zdolności sztabu- decydowaniu jakie jednostki wroga będa nam zagrażały, a które nie mamy zdjęcie żetonów natychmiastowych: 2 ruchów i jednej bitwy.Raczej żadna armia stricte defensywna nie ma tylu żetonów, choć nie da się wykluczyć, że z taką będziemy mieli do czynenia. Ja bym po dziwacznym Mephiście, atakujących dancer, oraz złośliwym sharrash wydał jakąś armię podobną NY, ale to tylko takie moje „gdybym był…”. Obstawiałbym coś w stylu Smarta. Ale jako, że armia nie jest jeszcze skończona to niczego nie da się powiedzieć napewno.

  • Piotrek

    Ciężko mimo wszystko wyrokować na temat charakteru armii, bo bitwa jest wszędzie a 2x ruch to ma nawet NY, armia stricte defensywna.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .