Wyniki konkursu Partyzantów

Napisał w kategorii Konkursy, Mobile Android dnia 5 grudnia 2023 o godz. 15:00.

Minęły już ponad 24 godziny, więc czas na ogłoszenie wyników konkursu Partyzantów, który zorganizowaliśmy wczoraj.

Do wygrania, dzięki wydawnictwu Portal Games, był kod na armię Partyzantów w aplikacji Neuroshima Hex na urządzenie mobilne z systemem Android. Do boju stanęło trzynastu śmiałków, którzy starali się humorystycznie odpowiedzieć na pytanie „W czym Partyzanci są lepsi od pozostałych armii?„. Poniżej znajduje się wygrywający komentarz:

W tym, że można powiedzieć oponentowi: właśnie aktywowałeś moją kart..tzn. kafelek pułapkę! Dodatkowo oponent ma możliwość przeżyć flashbacki z Wietnamu, nigdy tam nie będąc.

Gratulacje dla użytkownika o nicku Kwatermistrz, nagroda została wysłana na adres mailowy podany w formularzu. Chcieliśmy także wyróżnić (już bez nagrody) dwa inne komentarze. Pierwszy autorstwa Ishiro:

W kontrolowaniu najważniejszych pól na planszy. Partyzanci są jak stare baby wracające autobusem z targu. Zajmują dużo miejsca i nikt nie chce siadać obok nich. Różnica jest tylko taka ze zajmują pola pułapkami a nie siatkami pełnymi zakupów.

I drugi od Quilow:

Sądząc po symbolu armii widocznym na sztabie Partyzantów, mają oni najlepsze WiFi ze wszystkich armii.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział – powodzenia następnym razem!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .