Wyniki konkursu Dnia Molocha

Napisał w kategorii Strona dnia 3 października 2011 o godz. 12:47.

neuroshimahex lowca Mój pierwszy wpis w serwisie (choć jestem z Wami od początku) będzie ukazywał moją próżność ;> Zamierzam pochwalić się w nim swoją wygraną w konkursie graficznym zorganizowanym przez Wydawnictwo Portal z okazji Dnia Molocha.

Nie kryjąc radości ze zwycięstwa i otrzymanych nagród (figurka Mózgu z Neuroshimy Tactics oraz dodatek Gladiator) odsyłam Was do najnowszego numeru Gwiezdnego Pirata (nr 43), w którym została umieszczona moja zwycięska grafika. Pracę możecie także obejrzeć w moim portfolio.

Korzystając z przypływu pozytywnej energii, wynikającego ze zwycięstwa chcę zaproponować Wam neuroshimową tapetę na pulpit (paczka 2MB z kilkoma wersjami), która powstała w oparciu o wyżej wspomnianą grafikę. Miłego użytkowania!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .