Współpraca z Outpost

Napisał w kategorii Strona dnia 28 grudnia 2010 o godz. 14:09.

Nawiązaliśmy współpracę z Outpost, serwisem prezentującym postapokalipsę w kulturze i sztuce. Współpraca ta nie kończy się na wymianie linków – co prawda nie mogę napisać wszystkiego, ponieważ jest to na razie tajemnica, ale mogę zapewnić, że wszyscy powinni być z efektów zadowoleni.

Póki co zapraszam na forum Outpost, gdzie znaleźć można informacje o lidze Hex Outpost. Liga na razie jest w fazie testów, dostęp do niej mają jedynie zarejestrowani użytkownicy, ale kolejne edycje powinny już być dostępne dla wszystkich chętnych. Na Outpost powstanie także specjalny dział dedykowany Hexowi.

Ps. Michallus podesłał kolejny ciekawy link, tym razem jest to chyba największy zbiór fanowskich armii do Neuroshimy Hex. Warto tam zajrzeć, jeśli chcemy zapoznać się z produkcjami stworzonymi przez fanów.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .