Wersja Lite Hexa na iPhone jest już dostępna

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 9 grudnia 2010 o godz. 11:39.

Czym jest wersja Lite? Ta popularna wśród aplikacji w App Store koncepcja oznacza ni mniej, ni więcej… wersję demo danej gry. Dzięki wprowadzeniu takiej wersji mobilnej Neuroshimy Hex wszyscy niezdecydowani będą mogli spróbować Hexa zanim go kupią. A to, że go kupią po spróbowaniu, jest bardziej niż pewne.

Dzięki chłopakom z Big Daddy’s Creations wszyscy ci, którzy nie kupili jeszcze pełnej wersji tej wspaniałej gry, mogą zaopatrzyć się za darmo w wersję Lite. Jak wygląda Hex w tej wersji? Do dyspozycji dostaliśmy konkretny konflikt: Borgo kontra Hegemonia, z tą pierwszą armią dostępną dla gracza, a drugą kontrolowaną przez sztuczną inteligencję (na pierwszym, najłatwiejszym poziomie trudności). Aplikacja oczywiście posiada wbudowany mechanizm zakupu pełnej wersji z poziomu samej gry. Jak się okazuje wersja demo nie została zbyt mocno okrojona – nadal mamy dostęp do manuala, wideo tutoriala, opisów armii, a także do nowości wersji 1.10 takich, jak publikowanie wyników via Twitter czy Facebook, cofanie ruchów, a także bardzo przydatny dla początkujących tryb informacyjny.

Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak pogonić do sklepu Apple wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze Hexa na swoich urządzeniach.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .