W marcu startuje Liga Neuroshimy Hex w Katowicach

Napisał w kategorii Turnieje dnia 23 lutego 2016 o godz. 20:05.

Za niecały miesiąc wystartuje Liga Neuroshimy Hex, a sezon rozpocznie Wielki Turniej Otwarcia, który odbędzie się 12 marca w Katowickim sklepie branżowym Mgła przy ul. Opolskiej 1.

hexwemgle

System ligi ma być podobny do systemu lig piłkarskich. Dodatkowo będą organizowane turnieje, oczywiście wszystko z nagrodami. Centrum dowodzenia Ligi będzie w sklepie Mgła w Katowicach. Do ligi może zapisać się każdy z Katowic i okolic.

Organizatorem jest Wojciech Kozok a z promocją pomaga mu Sebastian Wrażeń. Serdecznie zapraszamy na turniej otwarcia oraz do zapisywania się do ligi – szczegóły znajdziecie w grupie Hex we Mgle na Facebooku.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .