Uaktualnienie 1.20 jest już dostępne

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 21 stycznia 2011 o godz. 10:35.

Support dla tabletów iPad firmy Apple, wsparcie wyświetlacza Retina Display dla najnowszych telefonów iPhone 4 oraz statystyki Game Center to lista najważniejszych nowości w uaktualnieniu mobilnej wersji Neuroshimy Hex noszącym numer 1.20, które właśnie pojawiło się w sklepie App Store i jest gotowe do pobrania.

Wszystkich zainteresowanych ściągnięciem najnowszego uaktualnienia zapraszamy do aktualizacji poprzez iTunes. Można także odwiedzić sklep App Store, gdzie znajdziemy wspomnianą aplikację. Ta wersja wprowadza kluczowe, oczekiwane od dawna elementy.

Po pierwsze, od teraz można zagrać w Neuroshimę Hex na iPada, a więc na zdecydowanie większym wyświetlaczu. Będzie można jeszcze bardziej zbliżyć się do papierowego oryginału, a to dzięki opcji gry jeden na jeden bez potrzeby obracania urządzenia, jedynie za pomocą magicznego przycisku obracającego sam widok. Z racji wsparcia iPada, cena aplikacji wzrosła do $4.99, chociaż to i tak niewiele za tyle radości, ile może nam dać mobilna Neuroshima Hex.

Drugim istotnym elementem wprowadzonym w tej wersji jest natywne wsparcie wyświetlacza Retina Display, którym charakteryzuje się najnowszy iPhone 4. Dzięki temu Hex na komórkę Apple jest jeszcze ładniejszy! Wszystko to dzięki zdecydowanie wyższej rozdzielczości, aż 960 na 640 pikseli. Każdy element wygląda jeszcze lepiej, teraz można cieszyć się każdym szczegółem.

Trzecim usprawnieniem jest Game Center. Teraz możemy cieszyć się najnowszą wersją Hexa zdobywając osiągnięcia podczas rozgrywek ze sztuczną inteligencją, a także piąć się w górę w tabelach ze statystykami naszych rozgrywek. Niestety, nadal nie możemy doczekać się najważniejszego, czyli multiplayera. Żywotność gry na pewno wzrosłaby wielokrotnie, podobnie jak sprzedaż – najwięcej radości sprawia przecież rozgrywka ze znajomymi oraz innymi fanami przez Internet. Szczególnie, jeśli dotyczy to tak ciekawej i wciągającej gry jaką jest Neuroshima Hex na urządzenia mobilne.

Nie załamujmy jednak rąk – twórcy na pewno zdają sobie z tego sprawę i wysłuchają próśb fanów. Jak do tej pory nie mieliśmy przecież żadnych podstaw, by im nie ufać. Tak więc cieszmy się kolejnymi nowościami, które dla nas przygotowali. Toż to przecież kawał dobrej roboty, a każde kolejne uaktualnienia są zupełnie za darmo!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .