Turniej Neuroshimy Hex Online na Polterze

Napisał w kategorii Turnieje dnia 8 września 2011 o godz. 14:01.

Drugi Polterowy turniej Neuroshimy Hex Online odbędzie się za miesiąc, 8 października. Zapisy przyjmowane są do dnia 7 października, a więc mamy dużo czasu, by podjąć jedyną słuszną decyzję i wziąć udział w turnieju!

Podczas oczekiwania na rozpoczęcie samego turnieju warto zapoznać się z oficjalnymi instrukcjami papierowego Hexa w dziale Download, odwiedzić temat na forum Polter.pl z przydatnymi informacjami i regulaminem rozgrywki, a także poćwiczyć swe umiejętności grając w NS Hex Online, w wersję NS Hex na iPhone lub pudełkową z przyjaciółmi. Można także wspierać się działem Zasady w naszym serwisie, w razie problemów lub kwestii spornych.

Pozostaje mi jedynie zachęcić wszystkich do udziału i życzyć powodzenia!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .