Trzeci turniej Neuroshima Hex Online pod naszym patronatem

Napisał w kategorii Patronat dnia 3 października 2012 o godz. 19:39.

Wielkimi krokami zbliża się III Polterowy Turniej w NHO. Całość rozpocznie się 26 października, patronat nad nim obejmie kilka najważniejszych firm i serwisów, w tym chociażby Poltergeist, a także my – NeuroshimaHex.pl.

neuroshimahex.plNagrody dla zwycięzców ufunduje Wydawnictwo Portal, więc można spodziewać się samych dobroci ze świata Neuroshimy i samego NS Hex. Więcej informacji zostanie podanych wkrótce, natomiast zapisy są już otwarte, a więc można się już zgłaszać wysyłając maila na adres neuroshimahexonline@gmail.com i podając następujące informacje:

  • Imię/nick
  • Nick na serwerze
  • E-mail
  • GG
  • Preferowana forma kontaktu

Pamiętajcie, że Hex Online dostępny jest pod adresem online.neuroshimahex.pl. Nie pozostaje mi nic innego niż zachęcić wszystkich do udziału w tym turnieju.

Powodzenia!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .