Trzeci felieton Partyzantów

Napisał w kategorii Armie, Mobile dnia 20 listopada 2023 o godz. 11:27.

Do premiery armii Partyzantów na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android został już tylko tydzień – odliczając dni możemy poczytać sobie kolejny, trzeci felieton: tym razem o rozgrywce.

Partyzanci wprowadzają unikalny twist – Pułapki. Ten nowy mechanizm reprezentuje ich wyjątkowe taktyki i sposób walki na polach bitew. Raz rozstawione, pozostają tajemnicą dla przeciwnika aż do aktywacji. Od niszczenia jednostek wroga po wywoływanie chaosu poprzez ogień przyjacielski, pułapki dodają całą nową warstwę strategii. Dominacja na planszy to znak rozpoznawczy Partyzantów. To oni rozrzucają pułapki, to oni wiedzą, gdzie co ukryją i jak zaskoczą przeciwnika. Jeśli lubisz blef w grach i zaskakiwanie przeciwników, pokochasz pułapki!

Cały artykuł przeczytacie tutaj.

Komentarze:

  • Ghatanothoa

    „Wszczepy to nowy typ jednostki wprowadzony w tym rozszerzeniu”.
    Co to za bujda? A Mephisto to co? Podobne opisy pojawiały się w instrukcji Gildii Kupców i Piratów… Taka nowość:v

    Co nie zmienia faktu że Partyzanci wyglądają ciekawie.

  • Neon jungle

    System się starzeję i nie mają pomysłu jak wyjść z patowej sytuacji związanej z brakiem starych dodatków wiec wydzielają. U mnie pomysł powrotu do aplikacji i wogole do tej gry powoli odchodzi w zapomnienie. Jest dużo innych tytułów.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .