Szczegóły Lodowej Stali – drugiego dodatku do Last Aurory

Napisał w kategorii Last Aurora dnia 19 kwietnia 2022 o godz. 11:30.

Drugi, po Przebudzeniu Molocha, dodatek do gry Last Aurora otrzymał nową aktualizację – dzięki niej wiemy nieco więcej czego można się po tym dodatku spodziewać.

Na waszej drodze ku Aurorze pojawił się nowy wróg – Klan Asgaror. Ta niewielka, ale szczególnie agresywna grupa szybko zasłynęła jako jedno z najgroźniejszych niebezpieczeństw lodowych pustkowi. Swą siłę zawdzięczają pancerzom i broni. Wieść niesie, że są one wykonane z eksperymentalnego materiału pochodzącego z laboratoriów, które nie tak dawno temu należały do najpilniej strzeżonych…

Lodowa Stal zawiera pięć kompatybilnych ze sobą, ale niezależnych modułów:

  • 4 Załogi Początkowe z asymetrycznymi zdolnościami;
  • nowy zestaw Wrogów z wyjątkowymi Łupami;
  • nowe karty Eksploracji (Ciężarówki, Przyczepy, Urządzenia, Ocalali, Wydarzenia, Spotkania i Przedmioty z nowymi zdolnościami)
  • dodatkowe zasady negatywnej interakcji – teraz Konwoje mogą walczyć ze sobą;
  • karty Fabuły, które, wprowadzając do gry element fabularny, postawią was przed trudnymi wyborami, pozwolą wykonywać misje.

Dodatek jest w produkcji, ale nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery – być może będzie to Dzień Molocha, czyli 5 września.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .