Stan prac nad aktualizacjami do mobilnego Hexa

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android, Mobile iOS dnia 31 lipca 2014 o godz. 14:16.

Dawno nie było żadnych wieści odnośnie mobilnych wersji Neuroshimy Hex na urządzenia z systemami iOS i Android – coraz więcej osób dopytuje się o status i plany, więc warto byłoby rozwiać niektóre obawy i wątpliwości.

Ekipa Big Daddy’s Creations pracuje nad nową wersją mobilnego Hexa na urządzenia z Androidem, w której później będzie testowana także nowa armia Missisipi. Mobilnego Hexa z odświeżonymi do 3.0 grafikami nie doczekamy się zbyt szybko – priorytet ma implementacja multiplayera online, na którą i tak już czekamy bardzo długo. Wersja na urządzenia Apple także „się robi”, ale jak w przypadku wszystkich poprzednich informacji ciężko powiedzieć cokolwiek o datach czy terminach. Pozostaje jedynie cierpliwie czekać wiedząc, że BDC nie śpi, tylko ciągle pracuje. Nowe rzeczy dostaniemy „jak tylko będą gotowe”.

Komentarze:

 • Michał

  Jako świeżo upieczony użytkownik Hex w wersji 3.0 dużo bardziej wolałbym aktualizacje grafiki :-)

 • heavy_mental

  Mnie bardziej interesują nowe armie. A co z Mephisto? I fajnie by było gdyby dodali tę 5-kartową zasadę o której gdzieś czytałem…

 • Puzon

  Dla androida najważniejsza jest implementacja multiplayera, to nada nowy wymiar rozgrywce. Nowe armie a tym bardziej grafiki powinny zejść w tym wypadku na dalszy plan.

 • Omnibus

  Hexem mobilnym nikt się na razie nie będzie zajmmował, bo o ile się nie mylę BDC kończy teraz pracę nad 51. stanem mobilnym. Może tylko dodadzą kiedyś Missisipi.

 • Mobilne Missisipi będzie już niedługo – testy trwają na obu platformach, iOS i Android.

 • b0jan

  Jestem za tym, aby jak najmniej interesować się zmianą grafiki. W wersji 3.0 nie jest już tak fajnie i nie ma tego klimatu co w 2.5. Ew. gdyby miały być implementowane nowe grafiki, to koniecznie z możliwością zmiany w ustawieniach na stare 2.5, inaczej będzie trzeba chyba w odpowiednim momencie wyłączyć auto aktualizację ;) Zgadzam się, że priorytet ma teraz tryb online, w drugiej kolejności armie.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .