Rok Molocha: unikalne 2020

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 29 stycznia 2020 o godz. 10:20.

Oprócz najważniejszych dla nas informacji, czyli szczegółów nowej armii do Neuroshimy Hex, podczas Portalconu dostaliśmy także potwierdzenie wyjątkowości 2020, czyli roku Molocha.

W ulotce, z którą każdy uczestnik Portalconu mógł się zapoznać, nie ma zbyt wiele szczegółów, natomiast podczas wydarzenia można było dowiedzieć się nieco więcej: w roku Molocha podobno ma pojawić się pięć różnych produktów ze świata Neuroshimy, każdy w limitowanej edycji 2020 sztuk, z możliwością zakupu preorderów. Wszystkie one będą miały swoją premierę podczas specjalnego wydarzenia, które odbędzie się 5 września w Gliwicach.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .