Puchar Mephisto już w ten weekend

Napisał w kategorii Turnieje dnia 1 września 2023 o godz. 10:23.

Zapraszamy graczy Neuroshimy Hex z całej Polski na dwudniowy turniej o Puchar Mephisto! W tym roku gości nas Dom Kultury Kadr w Warszawie. Udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury Kadr przy ulicy Rzymowskiego 32 na Mokotowie, w sobotę potrwa od 12 do 18 (eliminacje) a w niedzielę od 9 do 16 (finały, prelekcja Michała Herdy „Jak powstawał Robal” oraz Turniej Parami).

Szczegóły znajdziecie w tym wydarzeniu na Facebooku. Prosimy o wcześniejsze zapisy poprzez formularz w celu zapewnienia odpowiedniej ilości stolików do gry oraz pamiątkowych gadżetów. Do zRobaczenia!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .