Przykładowe rozwiązania NS Hex Puzzle

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 25 marca 2011 o godz. 20:51.

Dziś prezentujemy Wam pełną listę przykładowych rozwiązań stu zagadek z gry Neuroshima Hex Puzzle. Jak sama nazwa wskazuje, są to rozwiązania przykładowe, często jedne z kilku dostępnych. Pamiętajcie, by zaglądać tam tylko i wyłącznie w momencie, gdy macie problem z daną zagadką. Nie przeglądajcie ich wszystkich przed spróbowaniem samemu, bo popsujecie sobie przyjemność rozgrywki.

Neuroshima Hex Puzzle Walkthrough Cheats

Tak, jak wspominałem wcześniej – korzystajcie z tej listy tylko w ostateczności. Największa przyjemność polega przecież na tym, by bez pomocy rozgryźć wszystkie zagadki.

Druga sprawa, to konkurs, który z okazji premiery Neuroshima Hex Puzzle zorganizowaliśmy razem z Big Daddy’s Creations, do wygrania była jedna kopia tej aplikacji. Konkurs został zakończony, a nagrodę wygrywa… Kamila Schwarz!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwyciężczyni gratulujemy!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .