Przedsprzedaż i data premiery Missisipi

Napisał w kategorii Armie dnia 8 maja 2014 o godz. 10:03.

Wczoraj ruszyła przedsprzedaż dodatku armijnego Missisipi, który będzie dostępny w obu wersjach – wcześniejszej 2.5 oraz najnowszej 3.0. Dzięki przedsprzedaży poznaliśmy także oficjalny termin premiery, którym jest 20 maja.

Missisipi w roku 2050 to toksyczny ściek wypływający wprost z wnętrza Molocha. Rzeka i ziemie w jej sąsiedztwie skryte w trujących oparach są znane jako Pas Śmierci lub wylęgarnia mutantów. Wojownicy z Missisipi, odziani w płaszcze i maski gazowe, przynoszą najgorsze choroby i trucizny.

Główną zaletą armii jest możliwość potężnego zatrucia Jadem wrogiego Sztabu, a także krzyżowania planów przeciwnika, spora odporność na ataki oraz zdolność omijania obrony przeciwnika. Wadą armii jest mała siła ataków, niewielka liczba jednostek walczących, brak pancerzy i wytrzymałości na nich oraz słaba mobilność.

Sklep Portalu umożliwia zakup armii Missisipi w wersji 2.5 oraz wersji 3.0, wedle uznania. Która wersja opakowania podoba Wam się bardziej?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .