Premiera Lodowej Stali

Napisał w kategorii Last Aurora dnia 7 lipca 2022 o godz. 12:28.

Dzisiaj, w czwartek 7 lipca swoją premierę ma drugi dodatek do gry Neuroshima: Last Aurora, którym po Przebudzeniu Molocha jest Lodowa Stal.

Premierę Last Aurora miała w zeszłym roku podczas Dnia Molocha, czyli 5 września. Razem z grą od razu zadebiutował pierwszy dodatek Przebudzenie Molocha. Dziś natomiast premierę ma drugi dodatek, Lodowa Stal, który zawiera pięć kompatybilnych ze sobą, ale niezależnych modułów.

Na waszej drodze do lodołamacza pojawił się nowy wróg — Klan Asgaror. Ma świetną broń i jeszcze lepsze pancerze. Wieść niesie, że wytrzasnął to wszystko z tajnych, jeszcze do niedawna strzeżonych, laboratoriów…

Lodowa Stal kosztuje w promocji 76,46 zł (-15%) i można ją kupić w sklepie Portalu. Nasze (zaległe) recenzje wersji podstawowej oraz obu dodatków pojawią się wkrótce.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .