Portalcon 22 z turniejem w Neuroshimę Hex

Napisał w kategorii Konwenty, Turnieje dnia 6 grudnia 2021 o godz. 10:22.

Za półtora miesiąca, w sobotę 22 stycznia 2022 odbędzie się Portalcon 22, podczas którego będzie można zagrać w turnieju Neuroshimy Hex.

W tym roku Portalcon odbywa się w formie konwentu na stadionie Śląskim w Chorzowie! Przygotowaliśmy dla Was dzień pełen atrakcji i wrażeń. W programie m.in. warsztaty dla projektantów gier, konkursy, Q&A i najważniejsze – ogłoszenie planów wydawniczych Portal Games na rok 2022!

Szczegóły turnieju znajdziecie na dedykowanej podstronie. Dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie będą mogli pojawić się w Chorzowie, Portal zaplanował streaming z ogłoszenia planów wydawniczych i sesji Q&A.

Jak myślicie, dowiemy się już wtedy czegoś o nowej armii?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .