Podgląd nadchodzącego Hexa w wersji 1.20 + świąteczna promocja

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 16 grudnia 2010 o godz. 11:34.

Autorzy mobilnej wersji gry Neuroshima Hex nie zwalniają tempa. Cały czas ciężko pracują nad nowymi elementami, na które fani gry oczekują z zapartym tchem. Mimo faktu, że te wszystkie nowości pojawią się dopiero w przyszłym roku, już teraz możemy dowiedzieć się co nas czeka przy następnej aktualizacji.

Nadchodząca wersja 1.20 będzie aplikacją uniwersalną, a więc oprócz telefonu iPhone (i iPoda Touch) będzie także jednocześnie obsługiwać iPada. Screeny prezentujące rozmieszczenie i wygląd interfejsu użytkownika wyglądają wspaniale. Także właściciele najnowszego iPhone 4 mogą czuć się wyróżnieni, ponieważ nadchodząca aktualizacja znacznie poprawi grafikę, dzięki dodaniu wsparcia dla wyświetlaczy Retina Display. Patrząc po screenach i przyglądając im się dokładniej odnoszę wrażenie, że różnica jest ogromna. Najważniejszym chyba elementem będzie natomiast dostęp do Game Center, dzięki któremu będzie można grać ze znajomymi przez internet.

Wszystkie te plusy niestety niosą za sobą podwyższenie ceny samej aplikacji (z 2,99$ na 4,99$), jednak wydaje mi się, że za te wszystkie dodatkowe atrakcje, to i tak jest niska cena. Oczywiście można najpierw Hexa przetestować za darmo w wersji Lite, albo kupić pełną wersję za niższą cenę przed pojawieniem się tej aktualizacji.

Promocja!
Od teraz aż do Wigilii Świąt Bożego Narodzenia cena mobilnej Neuroshimy Hex spada z 2,99$ na jedyne 0,99$! Korzystajcie, póki możecie – taniej nie będzie!

Komentarze:

  • świetna sprawa :)

  • Nic o nowych armiach nie wspomnieli ;/

  • Na forum TouchArcade wyczytałem, że rozważają dodanie nowych armii w kolejnej wersji (1.30), ale jako płatne dodatki do kupienia z poziomu gry.

  • Dokładnie tak jak pisze Ender – armie chcemy wprowadzić jako płatne dodatki. W tym releasie ich nie będzie, ale na razie luźno myślimy o dodaniu ich w następnym.

  • Łukaszu – myśleliście już o tym ile może kosztować taki dodatek? Ile armii przewidujecie sprzedawać w jednej 'paczce’? Czy rozważacie inne typy rozgrywki (na przykład scenariusze), czy jednak mobilny Hex pozostanie w takiej formie, w jakiej jest teraz?

  • vanhelsing

    a czy jest szansa, że pojawi się wersja na androida?

  • vanhelsing – z tego co wiem chłopaki skupiają się na platformie Apple (dla której jeszcze kilka istotnych rzeczy jest do zrobienia), natomiast wersja na Androida może pojawić się po zakończeniu prac nad aktualną platformą. Na ich stronie umieszczona jest informacja, że Androidowi nie mówią 'nie’, mówią 'nie teraz’.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .