Pierwsze recenzje amerykańskiego wydania NS Hex 3.0

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 21 listopada 2013 o godz. 09:29.

Co prawda do oficjalnej premiery Neuroshimy Hex 3.0 w Polsce zostało jeszcze kilka dni, ale w Stanach edycja Z-Man Games jest już obecna, dzięki czemu zaczęły się już pojawiać jej recenzje. Zobaczmy co o polskim planszowym produkcie eksportowym myślą Amerykanie.


Jak widać pierwsze recenzje są bardzo przychylne.

Komentarze:

 • Surin

  Zastanawiam się jaki jest cel podawania recenzji kogoś, kto pierwszy kontakt z Neuroshima Hex rozpoczyna dopiero w wersji 3.0

 • Zawsze to inny, świeży punkt widzenia. U nas recenzja będzie opisem nowości i wrażeń w stosunku do wersji 2.5, co skierowane będzie raczej do fanów Hexa, a nie nowych osób.

 • MichallusTG

  Surin: zastanawiam się, jaki jest cel podawania recenzji kogoś, kto pierwszy kontakt z Neuroshima Hex rozpoczął jeszcze w wersji 1.0.

 • Myślę, że różne recenzje mogą dać szeroki wgląd w sam produkt i jego rozwój.

 • Po co wydawać grę w nowej szacie graficznej nie zmieniając nic w mechanice? Dodając jedynie łamigłówki by samemu się z nimi męczyć? A można było zrobić scenariusze, elementy podłoża do scenariuszy, albo nawet wprowadzić wariant kooperacyjny. Moim zdaniem zmarnowany potencjał. Nowy gracz doceni bo to coś nowego zawsze. Ale wszyscy fani którzy mają 1.0 / 2.0 / 2.5 nie kupią raczej i w dodatku w przyszłości nie mają pewności że dostaną reedycję do grafiki 2.5 (DDM2 już jej nie ma! dobrze że środowisko prężne i szybko samo zrobiło).

  Jako nowy gracz dałbym 5/6
  ale że nowym graczem nie jestem to jedynie 3/6

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .