Pięć różnic pomiędzy 51 Stanem a Osadnikami

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 26 marca 2016 o godz. 10:05.

Kampania promocyjna 51 Stanu w wydaniu Master Set trwa w najlepsze. Tym razem dowiadujemy się o różnicach pomiędzy 51 Stanem a grą Osadnicy.

51-pl

To prawda, istnieje wiele podobieństw pomiędzy Osadnikami: Narodziny Imperium a 51 Stanem. Osadnicy powstali jako lżejsza wersji wielokrotnie nagradzanej 51ki. W tym roku to 51ka otrzymuje nową szatę i nie obeszło się to bez echa. Dla nas to wspaniała wiadomość, że są fani, którzy emocjonalnie reagują na zmiany w ich ukochanej grze. Ale… Postawmy jedną sprawę jasno, 51 Stan Master Set nie jest kopią Osadników z innymi tylko grafikami. To inne gry.

Cały artykuł znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .