Obchody z okazji Dnia Molocha

Napisał w kategorii Konwenty dnia 28 sierpnia 2020 o godz. 18:29.

Dnia 5 września 2020 dla wielu fanów Neuroshimy to szczególna data. W końcu to dzień, gdy Moloch – samoświadomy program komputerowy – wywołał III Wojnę Światową, która wybiła większość ludzkości.

Ten dramatyczny rok w faktycznym świecie miał być rokiem naszego ukochanego uniwersum post-apokaliptycznego z wieloma wydarzeniami. Na szczęście Portal Games wychodzi nam naprzeciw i organizuje tego specjalnego dnia całodniowe wydarzenie za pośrednictwem swojego kanału na YouTube.

Planowanych jest kilka wydarzeń, premier i konkursów, więc jeśli jesteś fanem Neuroshimy, to nie może Cię zabraknąć. W tym jak i przyszłym tygodniu będziemy Wam stopniowo przybliżać plany wydarzenia, więc bądźcie czujni i pamiętajcie: nigdy nie ufajcie maszynom.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .