NSHex Counter z Partyzantami

Napisał w kategorii NSHex dnia 31 stycznia 2024 o godz. 13:16.

Niecałe dwa tygodnie po dodaniu Gildii Kupców do aplikacji pomagającej liczyć żetony armii, NSHex Counter, przyszedł czas na dodanie ostatniej zaległej – Partyzantów.

Co prawda sama aplikacja mobilna Neuroshima Hex posiada śledzenie pozostałych żetonów, ale jako lista ukryta w opcjach nie jest zbyt wygodna w użytkowaniu, dlatego jako alternatywę można mieć NSHex Counter odpalony na oddzielnym urządzeniu.

Liczymy także bardzo na to, że kiedyś doczekamy się sprzedaży papierowych Partyzantów i zobaczymy tą armię na stołach turniejowych, a wtedy Counter będzie jak znalazł.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .