Nowy dział: Fani – armie fanowskie

Napisał w kategorii Armie fanowskie dnia 10 lutego 2014 o godz. 10:34.

Od jakiegoś czasu dostawaliśmy informacje, że chcielibyście dzielić się z nami swoimi armiami fanowskimi do Neuroshimy Hex. Dziś mogę już oficjalnie ogłosić, że ruszamy z nowym działem Fani, który zajmie się głównie (ale nie tylko) waszymi armiami fanowskimi!

Jeśli chcesz, by Twoja armia pojawiła się w naszym dziale, to napisz nam maila na fani(at)neuroshimahex.pl. Im więcej informacji podasz, tym lepiej: ogólny zarys fabularny, cechy specjalne sztabu i żetonów, unikalne właściwości czy grafika przedstawiająca wszystkie żetony. Pochwal się swoim pomysłem, my go opublikujemy, a Ty otrzymasz cenne rady i opinie od pozostałych fanów Hexa.

Nowym działem zaopiekuje się PanPancerny, który zajmuje się już Poradami Taktycznymi. Wszystkie publikowane armie będą pojawiać się na podstronie Fani, a newsy o tym będą publikowane w kategorii Armie fanowskie. Nie ma na co czekać – ślijcie swoje pomysły!

Komentarze:

 • troll

  Cz mogły by być też armie takie jak sand ruuners, firemen

 • Oxy

  Super :) Mam nadzieję, że dział będzie prężnie się rozwijał :)

 • Omnibus

  Dobrze by było, gdyby dział ten był naszą polską bazą danych dla armi fanowskich z całego świata. Tłumaczenia zdolności, opisów, taktyki, źródła downloadu, itd.
  I tak u nas „faza” na armie fanowskie, jaka miała miejsce przy pierwszej edycji, początku 2.5 się skończyła. Michallus coś jeszcze kombinuje, forum gamekeepera jeszcze działa, ale orbitalu już nie ma…

 • Oxy

  A cóż to był ten orbital jeśli można wiedzieć? :)
  I jakie fanowskie armie uważacie za najlepsze?
  Ja też tam sobie coś skrobię na razie pierwsze szkice ale może coś z tego wyjdzie.

 • Omnibus

  Orbital? Swego czasu największy serwis o neuroshimie (no, może razem z valkiria, ale tam nie było planszówek, a i tak umarła), grach rpg, z dodatkowym portalem o hexie. Weterani pamiętają.

 • Michallus

  Orbital. Hard Hex. Elixir.
  Tak wielkie forum zniknęło.
  Wszystkie moje początki w fandomie, wszystkie wątki o Star Wars Hex, o Heksie 1.0, wszystkie tematy na temat Alienów, Mephista, Bestii, fanowskiego Missisipi, Indian, Sand Runnersów, Stachu Chronicles, Salt Lake City, Roju, Gildii Gladiatorów, Samotnika, Heksogłówek, Pentagramu…
  Cały rozdział początku Heksa, jeszcze zanim Portal dostał zaproszenie na Essen i wyszedł w ogóle Hex 2.0.
  Kto jeszcze wspomina, łapka w górę.

  Omnibus, faza na armie fanowskie poszła w świat. Polska już dawno nie ma monopolu na Heksa. Obserwuj heksowego BoardGameGeeka, przejrzyj wszystkie tematy z subforum Variants. Jest na co patrzeć.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .