Neuroshima Hex na Androida w top10 sklepu Google Play

Napisał w kategorii Mobile Android dnia 20 czerwca 2012 o godz. 08:53.

Zagorzałych fanów Hexa nie zdziwi ta informacja, niedowiarków natomiast uspokoi na trochę – NS Hex na urządzenia mobilne z systemem Android w pierwszych dniach od premiery w sklepie Google Play (dawnym Android Market) radzi sobie bardzo dobrze.

Tak dobrze, iż gra od razu wskoczyła do pierwszej dziesiątki najlepszych płatnych aplikacji. W chwili pisania tego newsa znajduje się na miejscu 6, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by pięła się jeszcze wyżej w zestawieniu.

Zachęcam wszystkich do kupowania gry, wspierania jej twórców i oceniania w sklepie – w tym momencie gra dostała 146 ocen ze średnią 4,7 w skali 1-5! Im większy sukces odniesie na Androidzie, tym bardziej prawdopodobne, że zobaczymy na tej platformie dodatkowe armie oraz wersję online multiplayer znane z urządzeń iOS. Może nawet doczekamy się kiedyś rozbudowanych statystyk, rankingów i ogromnej bazy użytkowników online. W końcu kto by nie chciał rozgrywać turniejów w czasie rzeczywistym na dedykowanych temu stronach dostępnych do podglądu dla wszystkich chętnych? Wszystko to zależy od nas i od tego, czy swoimi wydanymi pieniędzmi zmotywujemy ich do dalszego rozwijania gry i dodawania kolejnych atrakcji. Nie jest to duży wysiłek, ponieważ gra kosztuje jedynie 9,99 PLN.

Przyznajcie się – kto już kupił? Jak wrażenia?

Komentarze:

 • Mariusz

  Gra świetnie wykonana. Widać, że bardzo dużo pracy było poświęcone na jej przygotowanie. Faktycznie gra zasługuje na maksymalną ocenę. Jedyny problem, który występuje przy tej grze to fakt, że korzystamy z niej na tabletach i smartfonach, których moc obliczeniowa jest ograniczona. Ogranicza to trochę AI i mam wrażenie, że poziom trudności mimo ustawienia na „Hard” jest dość łatwy.
  Mimo wszystko bardzo gorąco polecam tą grę i czekam na online multiplayer oraz dodatkowe armie.

 • evilkorniszon

  Oby następne armie jak najprędzej :). Po takim sukcesie może Big Daddy zacznie równocześnie wydawać nowe armie na androida i gadżety z nadgryzionym jabłkiem. Osobiście z chęcią zagrałbym Smartem i Nowym Vegas.

 • Zakupiłem w dniu premiery oczywiście :)
  Czekam teraz bardzo mocno na tryb multiplayer i dodatkowe armie. Co do samej implementacji, gra się bardzo przyjemnie i intuicyjnie. Nie widziałem wersji na tablety, ale na 4.3″ jest super.

 • Roch Horn

  Wszystkim fanom gry, polecam wystawiać oceny i pisać komentarze w Google Play. Im tytuł będzie popularniejszy, tym twórcy chętniej będą do rozwijali.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .