Neuroshima Hex na Androida w Humble Mobile Bundle 9

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android dnia 9 października 2014 o godz. 09:15.

Humble Bundle przygotowało kolejną paczkę Androidowych gier mobilnych, tym razem z numerem 9, a wyjątkowość tejże wspomnianej przejawia się w fakcie, iż pomiędzy innymi grami jest też Neuroshima Hex ze wszystkimi dodatkami.

Zapewne niektórzy znają Humble Bundle – to paczki gier (a ostatnio także innych atrakcji) sprzedawane na zasadzie zapłać ile chcesz (ang. pay what you want), gdzie to użytkownik decyduje o tym ile zapłaci i jak podzieli swoje pieniądze, bo oprócz zasilenia konta dewelopera lub samego Humble Bundle można także wesprzeć przy okazji akcje charytatywne. Po zapłaceniu kwoty wyższej niż aktualna średnia można odblokować dodatkowe gry. Wszystkie produkcje są wolne od uciążliwych zabezpieczeń DRM.

Podstawowe gry w paczce Mobile Bundle 9 to Syberia, Bardbarian i oczywiście Neuroshima Hex, która dostępna jest na Androida wraz ze wszystkimi 9 armiami dodatkowymi. Po zapłaceniu kwoty wyższej od średniej (w tym momencie to $3.16) do pakietu dołączone zostaną gry Leo’s Fortune, Out There i First Strike.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze Hexa na Androida ze wszystkimi armiami, to lepszej okazji do nadrobienia zaległości już chyba mieć nie będzie.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .