Mistrzostwa Polski w Neuroshimę Hex 2022 oficjalnie potwierdzone, plus kupon rabatowy dla wszystkich!

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 11 lutego 2022 o godz. 17:28.

W dzisiejszym odcinku Planszówek TV oficjalnie potwierdzony został powrót eliminacji do Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex w roku 2022, a razem z Portal Games przygotowaliśmy dla wszystkich fanów specjalny kupon rabatowy do ich Sklepu.

Po perypetiach związanych z Covidem w końcu wracamy ze stacjonarnymi eliminacjami do Mistrzostw Polski 2022, z finałem przewidzianym na Portalcon 2023 – szczegółowy regulamin pojawi się wkrótce. Mistrzostwa Polski objęliśmy oczywiście naszym patronatem. W tym sezonie główną nagrodą będzie minidodatek Futboliści, którego opis opublikujemy już wkrótce. Pierwszy, otwierający turniej eliminacyjny odbędzie się 20 lutego w lokalu Awaria Prądu we Wrocławiu.

Dodatkowo, z okazji tego ogłoszenia postanowiliśmy przygotować specjalny kod zniżkowy dla wszystkich fanów (Hexa i nie tylko) – wystarczy użyć PGNHPL10, który oferuje zniżkę -10% na dowolne produkty w Sklepie Portalu. Ich ilość ograniczona jest do 100 sztuk, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .