Mistrzostwa Neuroshimy Hex w… USA!

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0, Turnieje dnia 10 października 2017 o godz. 10:10.

Toudi zwrócił naszą uwagę na bardzo ciekawą informację – Mistrzostwa w Neuroshimę Hex 3.0 odbędą się w Stanach Zjednoczonych!

Całość wystartowała we wrześniu tego roku, turnieje eliminacyjne przeprowadzane będą na lokalnych konwentach, a finał odbędzie się na Gen Conie w sierpniu 2018 roku. Nagrodą główną będzie możliwość wydania 500 dolarów na stoisku Portalu. Szczegóły znajdziecie w tym newsie na anglojęzycznej stronie Portal Games.

W kilku innych państwach europejskich mieliśmy już do czynienia z krajowymi mistrzostwami. Cóż, pozostaje nam zatem cierpliwie czekać na Mistrzostwa Świata.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.