Lewy Hex

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 29 kwietnia 2013 o godz. 09:28.

Fani piłki nożnej są pod wielkim wrażeniem gry Roberta Lewandowskiego, który w meczu Borussii Dortmund strzelił wszystkie cztery gole Realowi Madryt w półfinale Ligi Mistrzów wygrywając 4:1.

lewy-hexTo wydarzenie miało swój wpływ także na Neuroshimę Hex, wystarczy spojrzeć na nową, jednoosobową armię, która po meczu pojawiła się na Facebooku Portalu…

Cztery inicjatywy robią wrażenie – no, może zamiast ataku wręcz powinien być strzał, ale to już czepianie się szczegółów. I tak nikt nie ma z Lewym żadnych szans!

Komentarze:

  • Galatolol

    Też najpierw myślałem, że powinien być strzał, ale przecież on te bramki ładował ze stosunkowo niedużej odległości ;)

  • Ktoś dobrze wspomniał, że żeton powinien mieć walkę wręcz w każdym kierunku (z racji dobrego rozpychania się z rywalem) i strzał w jednym kierunku ;]

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .