Last Aurora rozsyłana

Napisał w kategorii Last Aurora dnia 2 listopada 2020 o godz. 12:18.

Produkcja Last Aurory wraz z dodatkiem i bonusami zakończona – czas na wysyłkę. Jak informuje Portal Games, egzemplarze przedsprzedażowe są już rozsyłane do zamawiających.

Last Aurora to gra dla 1 do 4 graczy w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie. Staniesz się liderem jednej z ekip, która będzie chciała dotrzeć do tytułowej Aurory, ostatniego lodołamacza przybijającego do brzegu. Staniesz przed trudnymi decyzjami, nieustraszonymi wrogami i masą przeszkód, które spowolnią twój konwój. W Portal Games zakochaliśmy się w tym projekcie i postanowiliśmy wydać polską edycję osadzoną w świecie Neuroshimy.

Nadal można zamawiać grę w przedsprzedaży, która dodatkowo jest w promocji:

Szczęśliwcy powinni dostać swoje egzemplarze jeszcze przed oficjalną premierą 10 listopada.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .