Koniec przedsprzedaży 51 Stanu Master Set

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 26 kwietnia 2016 o godz. 10:14.

Trwająca już od dłuższego czasu przedsprzedaż 51 Stanu Master Set została zakończona przed pierwotnym terminem, którym miał być 30 kwietnia.

51-pl

Wszystko przez duże zainteresowanie przedsprzedażą – specjalne egzemplarze rozeszły się szybciej niż planowano.

Dokonaliście niemożliwego! Przedsprzedaż 51.Stanu: Master Seta miała zostać zamknięta w następnym tygodniu, ale zostaliśmy zmuszeni do przedwczesnego zamknięcia przedsprzedaży. Zostało wykupione wszystko co mieliśmy! Ten tydzień był istnym epicentrum szaleństwa i nieprawdopodobnych wydarzeń i liczba zamówionych egzemplarzy przedsprzedażowych wystrzeliła jak rakieta! Przygotowaliśmy około 1.000 kopii przedsprzedażowych i nie sądziliśmy, że wszystkie się rozejdą.

Pozostałym, którzy nie załapali się na przedsprzedaż pozostaje oczekiwanie na premierę zwykłej, sklepowej edycji, która nastąpi 25 maja.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .